وکیل سرشناس ایرانی کاندیدای نمایندگی کنگره آمریکا شد
به روز شده در      سه شنبه 23 آبان 1396     -   Tuesday November 14 2017

پیام مارک شایانی وکیل سرشناس ایرانی در کالیفرنیا به صروت رسمی برای انتخابات 2018 از شهر ارمنی نشین گلندل در شرق لس‌آنجلس کاندیدای نمایندگی کنگره آمریکا شد. آقای شایانی سرشناس‌ترین فرد ایرانی‌تباری است که تا کنون برای نمایندگی کنگره آمریکا اقدام کرده است.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر

به گزارش خبرگزاری ایرانشهر، «پیام مارک شایانی» وکیل امور حقوقی مستقر در کلانشهر لس آنجلس از ایالت کالیفرنیا برای نمایندگی مجلس کنگره ایالات متحده نامزد شده است. آقای پیام شایانی که سال‌ها تجربه و کار در امور حقوقی به ویژه امور مربوط به تصادفات را در رزومه خود دارد، قرار است تا در انتخابات سال ۲۰۱۸ مجلس نمایندگان آمریکا(کنگره) شرکت کند.

آقای شایانی از مشهورترین وکلای ایرانی تبار در کالیفرنیا است و در بسیاری از جراید و رسانه‌های محلی در این ایالت آگهی‌های تبلیغاتی بسیاری دارد و در سال‌های گذشته دفاتری رادر شهر گلندل تاسیس و به ارائه خدمات حرفه‌ای وکالت در این منطقه اشتغال داشته است. نخستین میتینگ انتخاباتی وی نیز روز ۷ نوامبر در تالار کتابخانه همین شهر در شمال‌شرق لس آنجلس برگزار شد. شعار انتخاباتی او «آینده بهتر» است.

آقای شایانی که خدمت به مردم بویژه هموطنان ایرانی‌اش را افتخار دوره کاری خود می‌داند، اکنون برای قدمی بزرگتر خیز برداشته و می خواهد تا به رویای همیشگی‌اش یعنی نمایندگی مجلس نمایندگان آمریکا جامه عمل بپوشاند. کمپین پیام شایانی برای کنگره ۲۰۱۸ با سه هدف اصلی به رقابت با دیگر کاندیداها خواهد پرداخت: «قوی کردن جوامع مان، جنگیدن برای نیازهای افرادی که کار می کنند و یافتن راه هایی برای حل مشکلات آینده.»

آقای شایانی با اینکه در وب‌سایت انتخاباتی خود گرایش حزبی‌اش را مشخص نکرده است، اما نهمین آمریکایی ایرانی‌تباری است که در سه دهه گذشته رویای ورود به کنگره آمریکا را به رای مردمی می‌گذارد و در صورت موفقیت، نخستین ایرانی‌تباری خواهد بود که بر کرسی نمایندگی کنگره تکیه خواهد زد.

 

بیشتر بخوانید.....
--%>
تبلیغات
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015