حمایت کانون حقوقدانان ایران از کمپین "زندگی می خواهیم" همراه با "رقص آزادی"
به روز شده در      شنبه 25 اسفند 1397     -   Saturday March 16 2019

کانون حقوقدانان ایران طی بیانیه ای در 24 اسفندماه 1397( 15 مارچ 2019) ، حمایت کامل خود را از حرکت مردمی "زندگی می خواهیم" اعلام داشت و تأکید کرد در مراسم پیش رو که در سراسر کشور در راستای گرامیداشت شادی هم میهنان، در برابر اندوه تحمیل شده توسط استبداد مذهبی در کشورمان ایران برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
HEYDARI-SHAHRIAR

 

کانون حقوقدانان ایران در بیانیه خود تصریح کرد:  « ما در این "رقص آزادی" که قرار است همین چهارشنبه سوری و نوروز راس ساعت هفت در هر کوی و خیابان، هر شهر و روستا، زن و مرد، پیر و جوان، دست در دست یکدیگر با رقص و شادی برگزار شود ،شرکت می کنیم و با احترام از همگان دعوت می کنیم تا در این مراسم حضور یابند.

 بیائید پایان دوران سیاه حکومت مرثیه خوانی و عزاداری را آغاز کنیم. این حرکت بدون شک به شکستن فضای افسردگی مردم کمک خواهد کرد. هر حمایتی از سوی ما مردم بسیار مهم است. امیدواریم که همراهان آزادی خواه ما در خارج از کشور نهایت تلاش خویش را به کار گیرند تا این گام موثر برای شروع فروپاشی دوره اندوه ناشی از وحشت و تیره بختی را به پیش چشم جهانیان آورند. مردم ایران در ناامیدی مفرط به سر می برند و لازم است متقاعد شوند که این بار جهان آنان را نظاره می کند و آنها را در حالی که در خیابان ها در محاصره سگان وحشی قرار دارند و تکه پاره می شوند، همچون آنچه که یک دهه پیش اتفاق افتاد، تنها نخواهد گذاشت

 

                                           به امید آزادی در همین نزدیکی،    ما زندگی می خواهیم 

                                                                    کانون حقوقدانان ایران

                           

 

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
HEYDARI-SHAHRIAR
HEIDARI SAMAN
INSIDEFRONTCOVER_BEHKAR PEJMAN ATTONEY AT LAW
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015