دانا احدوت بانوی ایرانی تبار با لباسی از پوست خز
به روز شده در      سه شنبه 12 شهریور 1398     -   Tuesday September 3 2019

با نزدیک شدن به زمان تصویب لایحه منع فروش انواع پوست خز، روباه و خرگوش در سنای ایالتی کالیفرنیا، خبرنگار لس آنجلس تایمز دیدگاه‌های افراد مختلف را در این زمینه منتشر کرده است. یکی از این افراد، بانوی آمریکایی ایرانی تباری است به نام « دانا احدوت» که بر اساس اطلاعات مندرج در فیس بوک وی، متولد شهر نیوتن ایالت ماساچوست می باشد و در دبیرستان بورلی هیلز، سپس در دانشگاه « یو سی ال ای» در رشته روانشناسی تحصیل کرده است. او در حال حاضر مقیم شهر بورلی هیلز است.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
دکتر کامران یدیدی

در گزارش خبرنگار لس آنجلس تایمز درمورد دیدگاه‌ و عملکرد خانم « دانا احدوت» آمده است:  

“علاقه و شیفتگی من به کالاهای سلطنتی مانند  پوست خز، طلا و جواهرات به خاطر این است که والدین ایرانی دارم و این شیفتگی را آنها نیز در مهاجرت به این کشور با خود به  ارمغان آورده اند. این اظهار نظر خانم « دانا احدوت» می باشد که همواره به دنبال برازندگی و زیبایی است تا حدی که با ظاهری برازنده و شیک به همراه نوزاد تازه پاگرفته خود با دوستانش به رستوران جدید « جی بردی» Birdie G در سانتامونیکا  می رود.

شبی دیگر ممکن است  با یک جفت گوشواره و یا با سایه روشنی از رژ لب بر روی لبانش شب را به  سر کند ولی زمانی که دمای هوا به زیر ۶۰ درجه فارنهایت می رسد، ترجیح می دهد که کت مینک خود را بپوشد . خانم « دانا احدوت» می گوید: من از این که خوش پوش باشم لذت می برم. شیک و خوش لباس بودن، بخشی از شخصیت موروثی من است. 

گفتنی است، لایحه AB 44 درمورد منع فروش پوست خز، خرگوش و روباه می باشد که با همکاری هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه تهیه شده است و پشتیبانی گروه‌های حمایت از حیوانات را نیز به همراه دارد.  

 

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
دکتر کامران یدیدی
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021