نامه دارا خسرو شاهی مدیرعامل اوبر در حمایت از رنگین پوستان(سیاه پوستان)
به روز شده در      جمعه 16 خرداد 1399     -   Friday June 5 2020

نامه ام را اینگونه آغاز می کنم که ای کاش هرگز مجبور نمی شدم که اینگونه سخن بگویم. ای کاش زندگی جرج فلوید، احمد آربری، برونا تیلور و افراد بیشمار دیگری آنقدر خشونت بار به پایان نمی رسید! ای کاش دیگر نژادپرستی و خشونت پلیس ناشی از آن، باعث مرگ آنها نشود! ای کاش تمام جامعه رنگین پوست(سیاه پوست) به اندازه کافی احساس امنیت می کردند تا در شهرهای خود بدون هیچگونه ترسی زندگی کنند! آرزو می کنم که دیگر مجبور نشوم کلماتی را پیدا کنم تا همه حوادث را برای دو پسرخردسالم توضیح دهم. لیکن امیدوارم این هفته شاهد صدها هزار معترض صلح جو متقاضی تغییر باشم که خود من بخشی از آن تغییر هستم.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
ما به عنوان یک شرکت بر این باوریم که هرکس حق دارد صرفنظراز محل زندگی و یا رنگ پوستش آزادانه زندگی کند.( حرکت کند).  ما افتخار می کنیم که شرکت اوبر، طی دهه گذشته به بهبود تساوی حمل و نقل ( آمد و شد) کمک کرده است. اما واقعیت این است که امریکایی های رنگین پوست( سیاه پوست) اغلب احساس راحتی نمی کنند تا در بسیاری مناطق کشور بطور آزادانه حرکت کنند. آنها هنوز با موانع بسیاری روبرو هستند. این واقعیتی است که هرگز نباید آن را پذیرفت، بلکه باید بهتر عمل کرد. 
می دانیم که هیچ راه حل آسانی برای مشکلاتی که قرن ها با آن روبرو بوده ایم، وجود ندارد.  همچنین می دانیم که باید زمان، انرژی و منابع خود را صرف این تغییر کنیم. ازاین رو، ما متعهد می شویم که نه تنها این هفته، بلکه سالهای آتی و برای همیشه از آنها حمایت کنیم. 
ما متعهد به جامعه ای هستیم که با همه افراد، با عزت و به طور برابر رفتار شود. همانطور که در دستورالعمل های انجمن ما بیان شده است، هیچگونه تبعیض، آزار و اذیت و نژادپرستی را بر روی پلاتفرم خود تحمل نمی کنیم. ما نسبت به هر کسی که از اوبر استفاده می کند و پای بند به استانداردهای احترام و حقوق اولیه انسانیست، متعهد می باشیم و آنها را حمایت می کنیم. لیکن  از کسانی که  پای بند این استانداردها و این حقوق انسانی نمی باشند، با احترام از آنها درخواست می گردد اوبر را حذف کنند.  
ما متعهد هستیم که از جامعه رنگین پوست( سیاه پوست) حمایت کنیم و به عنوان نقطه شروع، از «اوبرایت» برای تبلیغ رستورانهایی که صاحبان آنها رنگین پوست هستند استفاده خواهیم کرد ، ضمن آن که پشتیبانی آنها را برای شما بسیار آسانتر می کند بدون این که لازم باشد تا پایان سال پرداخت هیچ هزینه ای برای تحویل و دلیوری آن بپردازید.  همچنین در هفته های آتی، ما برای کمک و یاری بیزینس های کوچکی(شرکت های کوچکی) که صاحبان آنها رنگین پوست هستند و بخاطر کوید-19 دچار مشکلاتی شده اند، تخفیف ویژه ای را برای رایدهای (مسیرهای) آنها در نظر خواهیم گرفت.
ما متعهد می شویم که اوبر را به مکانی متنوع و فراگیر تبدیل کنیم تا افراد رنگین پوست بتوانند کار کنند و رشد نمایند.  در حالی که ما کارهای بسیاری برای انجام دادن داریم، لیکن دستمزد مدیران ارشد خود را به پیشرفت و نیل سریع به اهداف مختلف مان پیوند زده ایم و نیز به انتشار اطلاعات در مورد نیروی کار خود ادامه می دهیم تا مردم به تعهد و پای بندی ما ایمان بیاورند. 
ما متعهد هستیم که فرصت های بیشتری از جمله فرصت های آموزشی و تمرین مهارت ها را برای رانندگان و افراد مختلف فراهم  نماییم. 
ما  می دانیم که این تعهدات کافی نیست و نخواهد بود تا زمانی که شاهد برقراری عدالت واقعی نباشیم. اما قصد داریم به عنوان یک شرکت برای پیشرفت، یادگیری و رشد، کار و تلاش بیشتری کنیم.  
در پایان اجازه بدهید واضح و بی پرده بگویم: « زندگی رنگین پوستان (سیاه پوستان) مهم است»
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
MANSHOORY MIKE
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021