نمایش فیلم این فیدل نمایش بی عدالتی در جمهوری اسلامی ایران
به روز شده در      شنبه 29 شهریور 1399     -   Saturday September 19 2020

این فیدل فیلمی از هالیوود که به تازگی پخش شده است بر مبنای یک داستان واقعی است.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
Jahani
این فیدل در مورد یک روزنامه نگار امریکایی است که توسط دولت جمهوری اسلامی ایران دستگیر و زندانی‌می شود. او متهم به جاسوسی می شود و به همین دلیل برای مدت مدیدی در زندان باقی می ماند. هنرپیشه جیم کویزل ‌به عنوان یک  روزنامه‌نگار با نام داگ  رولینز نقش خود را به بهترین وجه بازی می کند. این روزنامه نگار شجاع که متهورانه در مورد رژیم های دیکتاتور مانند جمهوری اسلامی ایران  افشاگری می کند در قاهره پایتخت مصر توسط ماموران رژیم جمهوری اسلامی ربوده می شود و مخفیانه به جایی در خاورمیانه برده می شود و در بیدادگاهی برای جاسوسی دروغین محاکمه می شود. همسر او لیز که نقش او را کلودیا کاروان  به عهده گرفته و و او نیز بسیار عالی آن را بازی کرده است تلاش می کند که دولت امریکا را در این موضوع درگیر کند لیکن تلاش او ناموفق می ماند بنابراین او برای نجات همسرش  شخصا اقدام و به خاورمیانه می رود.
این دومین فیلمی است که جیم کویزل با نویسنده، کارگردان و تهیه کنند فیلم ، سیروس نورسته همکاری می کند. این دو پیش از این در فیلم سنگسار ثریا با یکدیگر همکاری کرده بودند. شهره آغداشلو هنرپیشه نام اور ایرانی در آن فیلم ایفای نقش کرده بود. 
هر دو فیلم،  این فیدل و سنگسار ثریا از فساد و جنایت پیشه بودن رژیم جمهوری اسلامی ایران حکایت دارند. این فیلم بمانند سنگسار ثریا در اردن فیلمبرداری شده که زمانی که‌جمهوری اسلامی ایران متوجه شد که سنگسار ثریا در اردن فیلمبرداری شده به شدت به دولت اردن اعتراض کرد. 
این فیلم از روز‌ آدینه ۱۸ سپتامبر اکران شده است      
 
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015