آمریکا وزیر اطلاعات را تحریم کرد
به روز شده در      پنجشنبه 29 آبان 1399     -   Thursday November 19 2020

در یک گفتگو : وزیران اطلاعات یا سردسته جانیان و تروریست ها
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MANSHOORY MIKE
عرفان قانعی فرد پژوهشگر تاریخ معاصر در گفت و گویی کوتاه با خبرگزاری ایرانشهر گفت: 
جمهوری اسلامی با همکاری شبکه تروریسم بین المللی در بلوای سال 1357 به قدرت رسید و تا امروز پس از گذشت 41 سال صرفا با کمک از تروریسم و شبکه فراملیتی تروریسم به بقای خود ادامه داده است. 
قانعی فرد در واکنش به تحریم وزیر اطلاعات حسن روحانی - محمود علوی - گفت: این اولین بار نیست.
امروز آمریکا ، ۱۸ نوامبر ۲۰۲۰ وزیر اطلاعات را بخاطر نقش مستقیم در سرکوب وحشیانه اعتراضات مردم ایران و بویژه  اعتراضات آبان خونین 1398 او را در لیست سیاه خود قرار داد و تحریم کرد.اما حافظه جمعی مردم ایران وی را خوب می شناسند. آنها می دانند که محمود علوی شاگرد عقیدتی کلاس های خامنه ای بوده است .او پیش از 1357 رهبر یک گروه تروریستی چریکی در قم بود . او برای حفظ ساختار نظام ولایت فقیه حاضر به انجام هر جنایتی هست. چیزی شبیه چگین ها (آدمخواران) دوران صفوی است! همان کسی است که در تابستان ۱۳۹۵ به دروغ گفت: ما لب های کسی را که انتقاد می‌کند، می‌بوسیم!  در جامعه اطلاعاتی داخل ایران هم جایگاهی ندارد و ۱۳ تیرماه امسال بود که وزارت اطلاعات سخنان علوی درباره امکان مذاکره با آمریکا را فورا تکذیب کرد!
قبلا اتحادیه اروپا در ۱۸ مهر ۱۳۹۰(۱۰ اکتبر ۲۰۱۱)، حیدر مصلحی ، نماینده ولی فقیه در سپاه و بسیج و کمیته و بعدها وزیر اطلاعات احمدی نژاد را به اتهام نقض گسترده حقوق شهروندان ایرانی از ورود به اتحادیه اروپا محروم کرد. و وزارت خزانه‌داری آمریکا  در مهر ۱۳۸۹ مصلحی را به دلیل نقض جدی حقوق بشردر ایران مورد تحریم قرار داد.تمام سندهای  شکنجه و بازداشت مخالفان سیاسی و معترضان به نتایج انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۸۸ به نهادهای اطلاعاتی امنیتی اروپا و آمریکا ارائه شده بود. 
برای نمونه علی فلاحیان ؛ حاکم شرع قبلی که وحشیانه تر از خلخالی  در آبادان و مشهد و کرمانشاه حکم اعدام می داد و در دوره او  قتل‌های زنجیره‌ای  و  ترور میکونوس و انفجار در مرکز همیاری یهودیان در آمیا صورت گرفت و مانند بن لادن و ابوبکر بغدادی و ... حکم جلب بین‌المللی برای او صادر شده است و مانند اوباش و خرابکارهای بین المللی، تحت تعقیب پلیس بین الملل اینترپل است. سخنرانی عباس پالیزدار را باید به یاد داشت که در همدان در مورد فساد مالی او ایراد کرد.  هر چند  وزارت اطلاعات خود او را به رانت خواری و فساد مالی و جنسی متهم می کند. روح الله حسینیان  قائم مقام دادستان انقلاب اسلامی در وزارت اطلاعات در روزنامه صبح امروز  اعتراف می کند که «آخه باباجون ، ما خودمان والله یک زمان قاتل بودیم!».
دری نجف آبادی وزیر اطلاعات دوران محمد خاتمی  در پی افشای قتل‌های زنجیره‌ای استعفاء داد. خودش در هیئت  دولت قسمجلاله خورده بود که قتل‌های زنجیره‌ای کار نیروهای اطلاعاتی نیست اتحادیه اروپا در۲۳ فروردین ۱۳۹۰ (۱۳ آوریل ۲۰۱۱)، او را به دلیل نقش جدی در نقض گسترده و شدید حقوق شهروندان ایرانی ، از ورود به اتحادیه اروپا محروم کرد. و در بیانیه اروپا آمده که او به دلیل مشارکت در سرکوب‌های پس از انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۳۸۸ مورد تحریم قرار گرفته است. او در آن زمان دادستان کل کشوربود و در سپتامبر سال ۲۰۰۹ و پس از آن دستور برگزاری دادگاه‌های فرمايشی و نمایشی را صادر کرد که متهمان حق داشتن وکيل هم نداشتند چون از ساختار استبداد دینی ولایت فقیه شاکی بودند. او هم چنین مسئول آزار و شکنجه و قتل و عام و تجاوز در کهریزک بود. 
این تحلیلگر سابق واحد ضدتروریسم (CTC)  افزود: همه  وزرای اطلاعات نظام خلافت اسلامی جمهوری اسلامی یعنی محمد محمدی نیک / ری‌شهری {دوران خامنه ای : بین سال‌های ۱۳۶۳ تا ۱۳۶۸} ؛ علی فلاحیان {دوران رفسنجانی : ۱۰ مرداد ۱۳۶۸ – ۲۸ مرداد ۱۳۷۶} ؛ قربانعلی دری نجف‌آبادی  { دوران خاتمی : ۲۹ مرداد ۱۳۷۶ – ۲۰ بهمن ۱۳۷۷ }؛ علی یونسی / ادریسی {دوران خاتمی : ۵ اسفند ۱۳۷۷ – ۲ شهریور ۱۳۸۴} ؛ غلامحسین محسنی اژه‌ای {دوران احمدی نژاد : ۲۳ مرداد ۱۳۸۴ – ۳ مرداد ۱۳۸۸} ؛ حیدر مصلحی { دوران احمدی نژاد : ۱۴ شهریور ۱۳۸۸ – ۲۴ مرداد ۱۳۹۲} ؛ سید محمود علوی {دوران روحانی : ۲۴ مرداد ۱۳۹۲ تا امروز} آخوند و عمامه به سر و اکثرا از مدرسه حقانی قم هستند و بدون استثنا در کار آدمکشی و ترور و اعدام دست داشته اند. همه این وزیران  اطلاعاتی به توسعه تروریسم اسلامی و حمایت از شبکه های تروریستی کمک کرده اند و بدون استثنا همگی آنها خود سردسته جانیان و تروریست ها هستند
نمون دیگر محمد محمدی نیک / ری شهری ( یا محمد درون‌پرور) حاکم شرع دادگاه های ارتش و انقلاب بود . او قبل ازبلوای 57 از کشور متواری بود. به دار و دسته خمینی در نجف پیوست و با حزب بعث عراق هم رابطه داشت. چندین بار به خاطر فساد اخلاقی در مشهد توسط شهربانی دستگیر شده و به دروغ می گوید ساواک وی را دستگیر کرده است . اعدام قهرمانان  کودتای نوژه و یا فرماندهان ارتش، یکی از شاهکاری جنایت اوست. این چهره تبهکار خود  از ناقضان حقوق بشر در نظام خلافت اسلامی جمهوری اسلامی ایران است! یکی دیگر از این وزرا ، وزیر یونسی است  که از اواسط سال۱۳۶۲( ۱۹۸۳ میلادی)  رئیس شعبه دادگاه نظامی بود و صدها نفر از افراد شبکه نظامی و کادرهای مخفی حزب توده ایران و سازمان فداییان( شاخه اکثریت) و کمیته مرکزی حزب کمونیست ایران را محاکمه کرد و علاوه بر آنان حتی فرماندهان نظامی ارتش را  به جوخه اعدام سپرد. شخص دیگر محسنی اژه ای است که بازجوی مهدی هاشمی، برادر داماد منتظری بود. او در قتل های زنجیره ای حضور فعال داشت و خواهان محدودیت اینترنت در ایران بوده و هست. 
قانعی فرد درباره شکست جدید وزارت اطلاعات از سیا و موساد بخاطر ترور فرد شماره 2 القاعده در ایران گفت: در اوهام خود و روی کاغذ اقتدار دارند اما در خیابان های تهران ماموران  سیا و موساد حضور دارند. این اقدام نشان داد که جامعه اطلاعاتی ایران فاسد است. موساد و سیا هم در وزارت اطلاعات نفوذ دارند و هم در اطلاعات سپاه و هم در حفاظت اطلاعات بقیه ارکان رژیم. کافی است بخواهند یکی را سر به نیست کنند! همه جا امکانات، توان، اقتدار و نفوذ دارند!
این فیلم در آخرین تویتر قانعی فرد (@EQfard)منتشر شده که برگرفته از یکی از آخرین مصاحبه ها اوست:
 

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MANSHOORY MIKE
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021