هواداران برتری نژادی سفید در پی نابودی یهودیان
به روز شده در      شنبه 27 دی 1399     -   Saturday January 16 2021

ایرانشهر ، خوانندگان خود بویژه خوانندگان ایرانی یهودی خود را فرا می خواند که به دقت و با هشیاری کامل به این عکسها نگاه کنند و یک بار برای همیشه حساب خود را از این یاغیان جنایتکار که می خواهند بنیادهای دموکراتیک امریکا و جهان را نابود نمایند، جدا کنند.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
MICHAEL M. PARTO
این عکسها از معترضین و متعرضین روز ششم ژانویه گرفته شده است، در یکی از این عکسها که میلیون ها بار در فضای مجازی دست به دست شده است یکی از تظاهرکنندکان روز ششم ژانویه را نشان می دهد که روی سینه خود شعاری را نصب کرده است. عنوان  شعار اردوگاه آشویتس است و در زیر آن جمله ای که به زیان آلمانی بر سر اردوگاه نوشته شده بود را عینا تکرار کرده است که به معنای« کار آزادی می آورد» می باشد.   
در سمت راست عکس دیکری است از تی شرت شخص دیگری در همین تظاهرات. هم چنان که ملاحظه می کنید، نقش عقابی است که از عقاب بر روی یونیفورم های پرسنل ارتش آلمان نازی اقتباس شده است با این تفاوت که آرم  صلیب شکسته را بر داشته اند و علامت ضربدر به جای ان گذاشته اند. در بالای این نماد جمله ای نوشته شده است که خانم نانسی  پلوسی سخنگوی  مجلس نمایندگان امریکا در سخنرانی خود در روز ۱۵ ژانویه به آن اشاره کرد که بدین معناست  « ۶ میلیون یهودی به قتل رسیده در هولوکاست کم بوده است». به راستی ما ایرانیان و ایرانیان یهودی موافق این نژادپرستان جدیدالولاده که نام های  خود را به ک آنون و یا پسران مغرور تغییر داده اند هستیم؟ آیا مرامنامه ها و  نوشته ها و سمبل های این افراد ضد بشر را هرگز خوانده ایم  و دیده ایم ؟ در دوران کنونی فقط می توان اظهارات و کوششهای ضد بشری آنان  را فقط با تراوشات فکری مقامات جمهوری اسلامی ایران یکی و هم آهنگ دانست.  به چند فراز از ایده ها و اندیشه ها و نمادهای  آنان  نظری بیفکنیم:
کیوانان(۱) : این نهضت ، نماد یهودی خنجر به دست که خون از آن می ریزد و دست بند با علامت ستاره داوود دارد که تا زانوانشان غرق در خون روس‌ها، لهستانی ها، مجارها و اوکراینی هاست را این جا و آن جا تبلیغ می کند و در پایان به گونه بیگناهی متقلبانه می پرسد « چرا آنها مرا بازخواست می کنند» 
کیوانان هم چنین بر این باور است که باید« انقلاب بزرگی » رخ دهد و در آن از نابودی کامل یهودیان که فرزندان شیطان هستند که در مخالفت با پرزیدنت ترامپ می باشند، در این انقلاب گفتگو می کند.
کیوانان  از سوی دیگر جورج سوروس بیلیونر یهودی را که به انجام کارهای عام المنفعه می پردازد و به بنیادهای حقوق بشری یاری می رساند را به عنوان کسی که وقایع را در جهان‌کنترل می‌کند، هدف قرار داده و او را که یهودی است دشمن شماره یک بشریت ( سفید) معرفی می کند. کاری که این گروه در مورد سوروس می کنند دقیقا همان کاری است که در دو قرن‌گذشته علیه خانواده روتچیلد یهودی اروپایی انجام می شد. 
   نسل کشی سفید پوست ها ، مطلب دیگری است که وب سایت های متعلق به برتری نژادی سفید پوستان در وب سایت های خودشان مطرح می کنند و یهودیان را که فرزندان شیطان می نامند را با سه پرانتز خطاب می کنند ((( They))) و ادعا می کنند چون یهودیان  سفید پوست نیستند ، مسئول همه نابسامانی های جهانند و در پی آنند که سفیدپوستان را که از نژاد آریان هستند به طور کامل از بین ببرند.
کایل چپمن یکی از رهبران « پسران مغرور» که در تظاهرات ششم ژانویه حضور بسیار فعال داشته قول داده است که «با صیونیستهای جنایتکار که آرزوی نابودی تمدن ما را دارند مقابله خواهد کرد.»
  مورد شگفت انگیز دیگر  گروه های چپ در بین ایرانیان خارج از ایران بمانند حشمت رییسی و مرتضی محیط هستند که همین اندیشه های بیمارگونه تئوری توطئه را در میان جامعه ایرانی بسط و گسترش می دهند و هم آواز با راست افراطی از دولت پنهان و صهیونیستها در کنترل جهان گفتگو می کنند.
۱-کیوانان در کنه خود یک تئوری توطئه فراگیر و بی‌اساس است که می‌گوید دونالد ترامپ دارد مخفیانه با نخبگان شیطان‌پرستی که کودکان را مورد آزار جنسی قرار می دهند و در دولت، بازار و رسانه‌ها رخنه کرده‌اند، می‌جنگد.
بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
MICHAEL M. PARTO
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد
Iranshahr News Agency Copyright © 2021