گارستی بار دیگر شهردار لس‌آنجلس شد
اریک گارستی شهردار 46 ساله و دموکرات شهر لس‌آنجلس بار دیگر برای تصدی این پست انتخاب گردید. 
گارستی توانست در همان مرحله اول شمارش آرا از میان 250 هزار رای شمارش شده که هفتم مارچ از شهروندان لس‌آنجلس اخذ شد، 81 در صد آرا را از آن خود کند.
دیگر رقیب او میچل جک شوآرتز با اختلاف بسیار و کسب 8 درصد آرا در رتبه دوم قرار گرفت. 
ساکنین شهر لس‌آنجلس در روز سه شنبه 7 مارچ به پای صندوق‌های رای رفتند تا بخشی دیگر از سرنوشت اجتماعی شهر فرشتگان را رقم بزنند. 
رای گیری از ساعت 7:00 بامداد سه شنبه در کلیه شعب اخذ رای در مناطق و کانتی‌های مختلف لس‌آنجلس آغاز گردید و روند رای گیری تا ساعت 8:00 شب تمدید شد. 
در این انتخابات شهروندان لس‌آنجلس علاوه بر انتخاب شهردار، اعضای شورای شهر و اعضای هیئت رئیسه مناطق آموزش و پرورش را نیز انتخاب کردند.
از دیگر مواردی که به رای گذاشته شد لوایح پیشنهادی S و H بوده است.
لایحه S که بر توسعه متراکم شهری و ایجاد آسمان خراش و ساختمان‌های بلند تمرکز دارد با 69 درصد رای مخالف شهروندان مواجه گردید و لایحه H که در نظر دارد 25 صدم سنت از مالیات بر فروش افراد را به ساماندهی افراد بی‌خانمان اختصاص دهد، با پشتیبانی 5/67 در صد از آرای مردمی روبرو شده است. 
گفتنی است اریک گارستی شهردار کنونی لس‌آنجلس در رقابت با 10 تن دیگر از نامزدها برای احراز مجدد این پست قرار داشت. وی پس از اتمام رای گیری و بسته شدن شعب در مرکز شهر لس‌آنجلس در یکی از خیابان‌های مجاور شهرداری مراسم سخنرانی تشکیل داد و از حمایت و مشارکت شهروندان قدردانی کرد.
شایان ذکر است تعدادی از ساکنان لس‌آنجلس رای خود را از طریق پست ارسال کرده‌اند که این آرا تا اوایل هفته آینده شمارش و به ثبت خواهند رسید. اما میزان اختلاف آرا به اندازه ایست که از هم اکنون پیروزی گارستی محرز است.
 
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
INSIDEFRONTCOVER_BEHKAR PEJMAN ATTONEY AT LAW
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015