عملکرد صد روزه پرزیدنت ترامپ در خصوص ایران و ایرانیان چه بود
به روز شده در      چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396     -   Wednesday April 26 2017

شنبه 29 آپریل 2017، یکصدمین روز زمامداری پرزیدنت ترامپ است و ایرانشهر به این یک صد روز در مورد ایران و ایرانیان پرداخته است و لیستی از فعالیت‌های وی را تیتر وار مرور کرده است:
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
در آمریکا رسم است که رییس جمهور جدید در 100 روز نخست زمامداری خود کارنامه‌اش را مطرح کند و هم چنین مردم و رسانه‌ها نیز به این موضوع می‌پردازند.
تاریخچه این موضوع به دوره ریاست جمهوری پرزیدنت فرانکلین روزولت در 1933 باز می‌گردد که پس از رکود بزرگ به ریاست جمهوری رسید و در یک پیام رادیویی برای اولین بار این امر را سکه زد.
شنبه 29 آپریل 2017، یکصدمین روز زمامداری پرزیدنت ترامپ است و ایرانشهر به این یک صد روز در مورد ایران و ایرانیان پرداخته است و لیستی از فعالیت های وی را تیتر وار مرور کرده است:
1- دستور ویژه رییس جمهوری برای ممنوعیت موقت سفر  اتباع کشورهای هفتگانه از جمله ایران به آمریکا: این دستور متعاقبا از سوی قضات فدرال لغو شد.
۲- پیام ویژه نوروزی رییس جمهوری برای ایرانیان: این پیام خطاب به مردم و با نقل قولی از کوروش بزرگ پادشاه تاریخ ساز ایرانی به صورت مکتوب منتشر شد و نشان داد ترانپ بین مردم و حکومت ایران تفاوت قائل است.
۳- انتصاب نخستین شهروند ایرانی‌آمریکایی در عالی ترین رده مشاوران حقوقی کاخ سفید: آقای ماکان دل رحیم انتخاب دفتر پرزیدنت ترامپ برای این سمت بود.
۴- واکنش توئیتری به زیاده‌گویی‌ رهبران تهران در خصوص توافق هسته‌ای: ترامپ کار ایران را بازی با آتش خواند و گفت او به اندازه اوباما مهربان نیست.
5- اظهارات رییس جمهور در خصوص تاثیر مخرب سیاست‌های ایران در امنیت منطقه: ترامپ در قبال مداخله ایران در امور سوریه عراق و یمن گفت که رفتار ستیزه جویانه ایران را تحمل نخواهد کرد.
6- دستور به وزارت خارجه برای شدیداللحن کردن گزارش وزارتخارجه در خصوص برجام: رییس جمهوری صراحتا معتقد است ایران به روح برجام پایبند نیست.

 

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015