كميته مشاغل وست وود راي به برگزاري مراسم ديد و بازديد نوروزي در نخستين يكشنبه سال نو را داد
به روز شده در      دوشنبه 7 اسفند 1396     -   Monday February 26 2018

با خروج شركت كتاب از پرژن اسكوئر و انتقال دفاتر اداري و كتابفروشي معروف آن به نقطه ديگري از لوس انجلس در سپتامبر گذشته برگزاري مراسم ديد و بازديد نوروزي هر ساله وست وود در چند ماه گذشته در پرده ابهام قرار گرفته بود.
تبلیغات در خبرگزاری ایرانشهر
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
اين سنت ديد و بازديد عمومي كه هزاران نفر ايراني را از كليه نقاط جنوب كاليفرنيا و حتي شهرهاي كوچك و بزرگ ديگر امريكا به لوس انجلس مي كشاند از سال ٢٠٠٤ توسط بيژن خليلي مدير شركت كتاب  و همراهي الكس حلمي مديريت فرش داموكا  و ساير صاحبان مشاغل وست وود پايه گذاري شده است.
در سال ٢٠١٠ اين منطقه با پيشنهاد صاحبان مشاغل ايراني از سوي شهرداري لوس آنجلس  persian square نامگذاري شد و در سال ٢٠١٦ به همت الكس حلمي و دوستان ديگر ايران دوست تابلوهايي در آزاد راه 405 و آزاد راه ١٠ نام پر افتخار اين محل نصب شدند.
بر اساس يك سنت ١٥ ساله مقامات امريكايي لوس انجلس - ايالتي و قدرال در اين جشن و سرور ايرانيان را همراهي و نوروز را به جامعه ايراني تبريك مي گويند.
كميته موقت مشاغل آقايان رسول مينايي - مديريت رستورانهاي شعله و شهرزاد ، تيرداد خدادادي مديريت فروشگاه توچال ، الكس حلمي مديريت گالري فرش داموكا و بيژن خليلي موسس و مدير شركت كتاب در محل گالري فرش داموكا در روز ٥ شنبه ٢٢ فوريه راي به برگزاري اين مراسم داد.
پخش زنده اين مراسم در درازاي تمام اين سالها توسط راديو ايران  kirn و ايستگاههاي تلويزيوني ايراني اين ديد و بازديد عمومي را جهاني كرده است و احساس هم بستگي و يك دلي را براي همه ايرانيان سراسر جهان به ارمغان آورده است .

مراسم ديد و بازديد نوروزي امسال در وست وود يكشنبه ٢٥ مارچ ٢٠١٨ برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید.....
تبلیغات
تبلیع شماره 3
تبلیع شماره 4
تبلیع شماره 5
تبلیع شماره 6
دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در لس‌آنجلس
دکتر شهریار راد
دکتر کامران یدیدی
خدمات بیمه صوفی
حمید سلیمانیان
تراولور
وستوود ویزن
کیو مارکت
مجیک تل
جواد دهقان
ژرژ اسحاقیان
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015