«دستان مسیح» پشت تغییر نماد هالیوود
زاچ فرناندز هنرمند اهل لس‌آنجلس مسئولیت تغییر جنجالی نماد هالیوود(Hollywood sign) شهر لس‌آنجلس به هالیوید(HOLLYWeeD) را بر عهده گرفت. لازم به یاد آوری است کلمه weed اشاره به ماده مخدر ماری‌جوآنا است که آزادی استفاده از آن اخیرا تصویب شد. 
فرنادز که شغل اصلی او عکاسی است پیش‌تر به هنر نقاشی می‌پرداخته و به لقب «دستان مسیح» (JesusHands) شهرت یافته است.
زاچ فرناندز می‌گوید که قبل از نو شدن سال به همراه همسرش سارا تصمیم گرفته تا تابوی هالیوود را در نخستین لحظات آغاز سال 2017 میلادی با واقیعت‌های موجود در این سرزمین مزین کند. 
گفتنی است تغییر حروف دو نماد هالییود در تپه‌های این شهر در نخستین ساعات سال نو میلادی صورت گرفت و درحالی که هنوز دقایقی از تحقیقات پلیس برای پیگیری علت این رخداد نگذشته بود، فرناندز با آپلود عکسی از این تردستی در صفحه اینستاگرام خود اذعان کرد که این هدیه هنرمندانه او به ساکنین لس‌آنجلس است.
فرناندز که پیش ازاین خود را از منتقدین و مخالفان دونالد ترامپ در کارزار انتخابات معرفی کرده بود، در پایان هدف از این کار را بهانه‌ای اجتماعی به منظور گفتگو، کنش‌گری و گسترش آگاهی همگانی در مورد تغییرات قانون عرضه ماری جوانا و روند قانونی آن در سال جدید عنوان کرده است.
با توجه به این که فروش و عرضه ماری جوآنا در ایالت کالیفرنیا به مراتب ساده تر از قبل شده است، این اقدام آقای فرناندز نشان‌دهنده اعتراض بسیاری از خانواده‌های کالیفرنیایی است.
تبلیغات
HEIDARI SAMAN
INSIDEFRONTCOVER_BEHKAR PEJMAN ATTONEY AT LAW
Shawn_Sedaghati
Mike-Rahbarian
Shiraz
Jahani
Ferdows
ketab gift
خبرگزاری ایرانشهر در شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت مربوطه به خبرگزاری ایرانشهر می باشد

Iranshahr News Agency Copyright © 2015